MS223-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS223-10F
- Manufacturer/Brand:
- Masach Tech Ltd.
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 0.681"X0.878" SLDR
- Manufacturer :
- Masach Tech Ltd.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.197" (5.00mm)
- Length - Overall :
- 0.878" (22.30mm)
- Mounting Type :
- Solder
- Product Status :
- Active
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 0.681" (17.30mm)