BLIZZARD-868
- Manufacturer Part Number:
- BLIZZARD-868
- Manufacturer/Brand:
- RF Solutions
- Part of Description:
- RADIO MODEM USB / RS232 868MHZ,
- Manufacturer :
- RF Solutions
- Product Category :
- RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
- Applications :
- General Purpose
- Data Rate (Max) :
- 256kbps
- Features :
- Frequency :
- 868MHz ~ 870MHz