CN4490-1000-SP
- Manufacturer Part Number:
- CN4490-1000-SP
- Part of Description:
- TXRX ETH BRIDGE 900MHZ 1W ANT&PS
- Features :
- 2 ConnexNet Transceivers in Ethernet Bridge Mode
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Interface :
- RJ-45
- Power - Output :
- 1000mW