CN4490-1000-PRO-SP
- Manufacturer Part Number:
- CN4490-1000-PRO-SP
- Part of Description:
- TXRX ETH PRO 900MHZ 1W START PAK
- Features :
- 1 ConnexNet and 1 ConnexLink PRO
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Interface :
- RJ-45
- Power - Output :
- 1000mW