CN4490-1000-232-SP
- Manufacturer Part Number:
- CN4490-1000-232-SP
- Part of Description:
- TXRX ETH-RS232 900MHZ 1W ANT&PS
- Features :
- 1 ConnexNet and 1 RS232 ConnexLink
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Interface :
- RJ-45, RS-232
- Power - Output :
- 1000mW