CL4790-200-05
- Manufacturer Part Number:
- CL4790-200-05
- Part of Description:
- TXRX USB 900MHZ 200MW W/ANTENNA
- Data Rate (Max) :
- 115.2kbps
- Features :
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Function :
- Transceiver
- Interface :
- USB
- Power - Output :
- 200mW