CL4424-100-485-SP
- Manufacturer Part Number:
- CL4424-100-485-SP
- Part of Description:
- TXRX 2.4GHZ RS485 100MW W/ANT'S
- Data Rate (Max) :
- 288kbps
- Features :
- 2 ConnexLink RS485 Units
- Frequency :
- 2.4GHz
- Function :
- 2 Transceivers
- Interface :
- RS-485
- Power - Output :
- 100mW