PE20DV1065
- Manufacturer Part Number:
- PE20DV1065
- Manufacturer/Brand:
- Pasternack
- Part of Description:
- 2 WAY 20W DIV 2.92MM 26.5-40GHZ
- Manufacturer :
- Pasternack
- Product Category :
- RF Power Dividers/Splitters
- Frequency :
- 26.5 GHz ~ 40 GHz
- Insertion Loss :
- 1.3dB
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.024" L x 0.748" W x 0.404" H (26.00mm x 19.00mm x 10.25mm)