R434114002
- Manufacturer Part Number:
- R434114002
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- POWER DIVIDER 4W SMA 0.225-0.4GH
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- RF Power Dividers/Splitters
- Frequency :
- 225 MHz ~ 400 MHz
- Insertion Loss :
- 0.8dB
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.898" L x 3.000" W x 0.394" H (99.00mm x 76.20mm x 10.00mm)