AE1558-1227-1621TR1275
- Manufacturer Part Number:
- AE1558-1227-1621TR1275
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1558 MHZ / 1227 MHZ / 1621 MHZ T
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.531GHz ~ 1.586GHz / 1.616GHz ~ 1.6265GHz