AE915-564D5397
- Manufacturer Part Number:
- AE915-564D5397
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 563.8 MHZ / 915 MHZ CAVITY DUPLE
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 537.6MHz ~ 590MHz / 902MHz ~ 928MHz