AD1000-2000-3000TR297
- Manufacturer Part Number:
- AD1000-2000-3000TR297
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1000 MHZ / 2000 MHZ / 3000 MHZ T
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 983MHz ~ 1.017GHz / 2.97GHz ~ 3.03GHz