AD3500-7000-10500TR320
- Manufacturer Part Number:
- AD3500-7000-10500TR320
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 3500 MHZ / 7000 MHZ / 10500 MHZ
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 3.43GHz ~ 3.57GHz / 10.4GHz ~ 10.6GHz