AD1000-2000-3000TR310
Manufacturer Part Number:
AD1000-2000-3000TR310
Manufacturer/Brand:
Anatech Electronics Inc.
Part of Description:
1000 MHZ / 2000 MHZ / 3000 MHZ T
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
983MHz ~ 1.017GHz / 2.97GHz ~ 3.03GHz