AM1585-1230D1134
- Manufacturer Part Number:
- AM1585-1230D1134
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1230 MHZ / 1585 MHZ CERAMIC DUPL
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.19GHz ~ 1.27GHz / 1.545GHz ~ 1.625GHz