AD1925-2115D446
- Manufacturer Part Number:
- AD1925-2115D446
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1920-1930 MHZ / 2110-2120 MHZ LT
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.92GHz ~ 1.93GHz / 2.11GHz ~ 2.12GHz