AM453-463SD330
- Manufacturer Part Number:
- AM453-463SD330
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 453 - 463 MHz SAW Duplexer
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 451.3MHz ~ 455.8MHz / 461.3MHz ~ 465.8MHz