TFSD10055950-5001C1A
- Manufacturer Part Number:
- TFSD10055950-5001C1A
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- THIN-FILM DIPLEXER 2.4/5GHZ 0402
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz