DPX205850DT-9038A1-H
- Manufacturer Part Number:
- DPX205850DT-9038A1-H
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 2.45GHZ/5.5GHZ 0805
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz