DPX165850DT-8086A1
- Manufacturer Part Number:
- DPX165850DT-8086A1
- Part of Description:
- MULTILAYER DIPLEXER FOR 698 - 26
- Frequency Bands (Low / High) :
- 698MHz ~ 2.69GHz / 3.4GHz ~ 5.85GHz