DPX252690DT-5031A1
- Manufacturer Part Number:
- DPX252690DT-5031A1
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 829MHZ/2.2GHZ 1008
- Frequency Bands (Low / High) :
- 698MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz