C8A50Z4A
Manufacturer Part Number:
C8A50Z4A
Manufacturer/Brand:
TTM Technologies, Inc.
Part of Description:
TERMINATION 50 OHM 8W SMD
Manufacturer :
TTM Technologies, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 6GHz