BGT24MTR12E6327XUMA1
- Manufacturer Part Number:
- BGT24MTR12E6327XUMA1
- Manufacturer/Brand:
- Cypress Semiconductor Corp
- Part of Description:
- IC MMIC 24GHZ TWIN IQ RX 32QFN
- Manufacturer :
- Cypress Semiconductor Corp
- Product Category :
- RF Misc ICs and Modules
- Frequency :
- 24GHz ~ 24.25GHz