AM30-3000DC870
- Manufacturer Part Number:
- AM30-3000DC870
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Microwave Company
- Part of Description:
- 30-3000 MHZ 30 DB DUAL DIRECTION
- Manufacturer :
- Anatech Microwave Company
- Product Category :
- RF Directional Coupler
- Applications :
- General Purpose
- Coupler Type :
- Standard
- Coupling Factor :
- 30 ± 2dB
- Frequency :
- 30MHz ~ 3GHz
- Insertion Loss :
- 20dB
- Isolation :
- Package / Case :
- Module
- Power - Max :
- 3kW