CP10020A-20
- Manufacturer Part Number:
- CP10020A-20
- Manufacturer/Brand:
- Amtery Corporation
- Part of Description:
- 0.5 GHZ 20 GHZ20 DB COUPLING, B
- Manufacturer :
- Amtery Corporation
- Product Category :
- RF Directional Coupler
- Applications :
- General Purpose
- Coupler Type :
- Standard
- Coupling Factor :
- 20dB
- Frequency :
- 500MHz ~ 20GHz
- Insertion Loss :
- 1.4dB
- Isolation :
- 37dB
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Power - Max :
- 20W