CP0603A0450CLTR
- Manufacturer Part Number:
- CP0603A0450CLTR
- Manufacturer/Brand:
- Ethertronics/AVX
- Part of Description:
- RF DIR COUPLER 450MHZ 0603
- Manufacturer :
- Ethertronics/AVX
- Product Category :
- RF Directional Coupler
- Applications :
- Coupler Type :
- Standard
- Coupling Factor :
- Frequency :
- 450MHz
- Insertion Loss :
- Isolation :
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Power - Max :
- 3W