NMOMMR200NF12
Manufacturer Part Number:
NMOMMR200NF12
Manufacturer/Brand:
Pulse Electronics
Part of Description:
NMOHF MMR LMR200 N-FEM 12F NPB
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Module
Applications :
General Purpose
Features :
Cable - 3.6576m
Frequency (Center/Band) :
3.0135GHz
Frequency Group :
UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency Range :
27MHz ~ 6GHz