TRA2100-ST
- Manufacturer Part Number:
- TRA2100-ST
- Part of Description:
- RF ANT 217MHZ DOME NMO CONN MT
- Frequency (Center/Band) :
- 217MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 210MHz ~ 225MHz
- Gain :
- 0dBi
- Height (Max) :
- 3.500" (88.90mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Power - Max :
- 60 W