TRA18503NP
- Manufacturer Part Number:
- TRA18503NP
- Part of Description:
- RF ANT 1.9GHZ DOME N FEM PAN MT
- Applications :
- GSM, PCS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.9GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 1.85GHz ~ 1.99GHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Power - Max :
- 100 W