ETRA6983
Manufacturer Part Number:
ETRA6983
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Laird
Part of Description:
OMNI PHE NMO 698-806MHZ
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
752MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
698MHz ~ 806MHz