TRAB14173
- Manufacturer Part Number:
- TRAB14173
- Part of Description:
- ANT PHANTOM SB 1417-1667MHZ BK
- Applications :
- GSM, PCS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.542GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 1.417GHz ~ 1.667GHz