QWB152RO
- Manufacturer Part Number:
- QWB152RO
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Laird
- Part of Description:
- RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
- Manufacturer :
- TE Connectivity Laird
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 157MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 152MHz ~ 162MHz
- Gain :
- 0dB
- Height (Max) :
- 18.000" (457.20mm)