EXL36BNX
- Manufacturer Part Number:
- EXL36BNX
- Part of Description:
- RF ANT 39MHZ WHIP STR BNX CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 39MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 36MHz ~ 42MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 11.100" (281.94mm)
- Power - Max :
- 5 W