EXB220TNX
Manufacturer Part Number:
EXB220TNX
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Laird
Part of Description:
RF ANT 222MHZ WHIP STR TNX CONN
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
222MHz
Frequency Group :
VHF (f < 300MHz)
Frequency Range :
220MHz ~ 225MHz
Gain :
0dBi
Height (Max) :
4.900" (124.46mm)