EXB118SM
Manufacturer Part Number:
EXB118SM
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Laird
Part of Description:
RF ANT 122MHZ WHIP STR SMA MALE
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
122MHz
Frequency Group :
VHF (f < 300MHz)
Frequency Range :
118MHz ~ 127MHz
Gain :
Height (Max) :
7.800" (198.12mm)