DC25HDPF2PF
- Manufacturer Part Number:
- DC25HDPF2PF
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Laird
- Part of Description:
- RF ANT 2.5GHZ GRID CAB BRKT 30"
- Manufacturer :
- TE Connectivity Laird
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Parabolic Grid
- Applications :
- WiMax™
- Features :
- Cable - 762mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.5GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.5GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- 24dBi
- Height (Max) :
- 24.000" (609.60mm)