DC24HDPF1P
Manufacturer Part Number:
DC24HDPF1P
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Laird
Part of Description:
RF ANT 2.4GHZ GRID CAB BRKT 30"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Parabolic Grid
Applications :
WiMax™
Features :
Cable - 762mm
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.483GHz
Gain :
24dBi
Height (Max) :
24.000" (609.60mm)