S49014WP12SMF
- Manufacturer Part Number:
- S49014WP12SMF
- Part of Description:
- RF ANT 5GHZ PNL SMA FML BRKT 12"
- Features :
- Cable - 305mm
- Frequency (Center/Band) :
- 5GHz
- Frequency Group :
- SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 4.9GHz ~ 5.99GHz
- Height (Max) :
- 1.378" (35.00mm)
- Power - Max :
- 10 W