SLPT740NMO
- Manufacturer Part Number:
- SLPT740NMO
- Manufacturer/Brand:
- Pulse Electronics
- Part of Description:
- RF ANT 804MHZ WHIP STR NMO BASE
- Manufacturer :
- Pulse Electronics
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 804MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 740MHz ~ 869MHz