A24-HABMM-P5I
- Manufacturer Part Number:
- A24-HABMM-P5I
- Manufacturer/Brand:
- Digi
- Part of Description:
- RF ANT 2.4GHZ WHIP STR MMCX 6"
- Manufacturer :
- Digi
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)