JLT868S50P9X
- Manufacturer Part Number:
- JLT868S50P9X
- Manufacturer/Brand:
- JC Antenna
- Part of Description:
- 868MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION
- Manufacturer :
- JC Antenna
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 866.5MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 863.5MHz ~ 869.5MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 0.354" (9.00mm)