JTT915S25P4X
- Manufacturer Part Number:
- JTT915S25P4X
- Manufacturer/Brand:
- JC Antenna
- Part of Description:
- 915MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION
- Manufacturer :
- JC Antenna
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 903MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 900MHz ~ 906MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 0.157" (4.00mm)