TRAT1560P
Manufacturer Part Number:
TRAT1560P
Part of Description:
RF ANT 164MHZ DOM N FEM PAN 2.3"
Frequency (Center/Band) :
164MHz
Frequency Group :
VHF (f < 300MHz)
Frequency Range :
156MHz ~ 172MHz
Gain :
0dBi
Height (Max) :
4.125" (104.77mm)
Power - Max :
60 W