S24497P79RSM
- Manufacturer Part Number:
- S24497P79RSM
- Part of Description:
- RF ANT 2.4/5.4GHZ PANEL CAB 79"
- Applications :
- Wi-Fi, WiMax™
- Features :
- Cable - 2m
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz, 5.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
- Gain :
- 7dBi
- Height (Max) :
- 1.500" (38.10mm)
- Power - Max :
- 10 W