GPSUW15M
- Manufacturer Part Number:
- GPSUW15M
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Laird
- Part of Description:
- RF ANT 1.575GHZ DOME NMO 1.5"
- Manufacturer :
- TE Connectivity Laird
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- GPS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- 26dB
- Height (Max) :
- 1.500" (38.10mm)