TRAB4903P
- Manufacturer Part Number:
- TRAB4903P
- Part of Description:
- RF ANT 501MHZ DOME N FEM PAN MT
- Frequency (Center/Band) :
- 501MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 490MHz ~ 512MHz
- Height (Max) :
- 4.135" (105.03mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Power - Max :
- 100 W