TRAB4703P
- Manufacturer Part Number:
- TRAB4703P
- Part of Description:
- RF ANT 480MHZ DOME N FEM PAN MT
- Frequency (Center/Band) :
- 480MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 470MHz ~ 490MHz
- Height (Max) :
- 4.135" (105.03mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Power - Max :
- 150 W