ETRAB9023P
- Manufacturer Part Number:
- ETRAB9023P
- Part of Description:
- RF ANT 915MHZ WHIP STR N FEM PAN
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 928MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 3.325" (84.46mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 150 W