EXEN902SM
- Manufacturer Part Number:
- EXEN902SM
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Laird
- Part of Description:
- ANT TWO-WAY 902MHZ SM CONN 8.3"
- Manufacturer :
- TE Connectivity Laird
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 902MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)