ICEFIN806DMN
- Manufacturer Part Number:
- ICEFIN806DMN
- Part of Description:
- RF ANT 883MHZ BLADE N FEM CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 883MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 806MHz ~ 960MHz
- Gain :
- 3.7dBi
- Height (Max) :
- 3.099" (78.71mm)
- Ingress Protection :
- IP67
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 20 W